Szpilki Aquazzura

Filtruj według

Projektant
więcej... mniej
rozmiar
Kolor
Cena
Filtruj

Aquazzura – kilka słów o marce

Aquazzura jest modowym dzieckiem kolumbijskiego projektanta butów Edgardo Osorio. Kolumbijczyk swoją przygodę z modą rozpoczął bardzo wcześnie, ponieważ już w wieku 14 lat dostał się na swój pierwszy staż. Potem pracował jeszcze w takich domach mody jak Salvatore Ferragamo i Roberto Cavalli. Praca u tych znanych projektantów pozwoliła mu zdobyć niezbędne doświadczenie potrzebne do otwarcia własnej firmy. Tak właśnie w 2011 roku powstała marka Aquazzura, która dziś znana jest na całym świecie. Buty tego projektanta noszone są przez gwiazdy i wielkie osobistości, czego przykładem jest Megan Markle, która założyła białe szpilki Aquazzura na swój ślub.

Projekty Aquazzura – dlaczego są tak wyjątkowe?

Szpilki oraz inne fasony butów Aquazzura powstały z myślą o kobietach nowoczesnych, które bardzo często muszą grać różne role, odnajdywać się w różnych sytuacjach oraz pojawiać się w wielu miejscach w ciągu jednego dnia. Jakich butów potrzebuje aktywna kobieta? Przede wszystkim wygodnych. Projektant tworzy szpilki z założeniem, że będzie można w nich przetańczyć całą noc. Jednak wygoda to nie jedyny atut szpilek kolumbijskiego projektanta. Trzeba przyznać, że tworzy on buty na obcasie, które charakteryzują się niezwykłą elegancją i stylem. Subtelne linie, delikatne zdobienia i efekt wydłużenia nogi – tak w kilku słowach można opisać szpilki tej marki. Na uznanie zasługuje również różnorodność. W projektach widać multikulturowość projektanta, gdyż czerpie on inspiracje nie tylko z Kolumbii, ale również Miami, Londynu czy Włoch, czyli z miejsc, z którymi był/jest związany na dłużej. Znajdziesz więc tutaj kolorowe szpilki, które przyciągają spojrzenia, ale też modele eleganckie inspirowane londyńską modą.

Szpilki Aquazzura – najbardziej znany fason

Kolumbijski projektant zawsze chciał tworzyć buty przede wszystkim piękne, kobiece, takie, które będą ozdobą damskiej stopy, przy jednoczesnym założeniu, że muszą one być w takim samym stopniu komfortowe w noszeniu. Od początku fascynowały go buty na szpilce i właśnie je oferował swoim klientkom na początku swojej kariery projektanta. Szpilki od Aquazzura zachwycają designem. Zazwyczaj wyposażone są w cieniutkie paseczki, które nadają stopom lekkości. Mieniące się materiały lub subtelne dodatki sprawiają, że buty na obcasie prezentują się wyjątkowo modnie.

Dlaczego Aquazzura szpilki są tak wygodne?

Kobiety doceniają szpilki marki Aquazzura przede wszystkim za komfort noszenia. Projektant dotrzymał bowiem słowa i tworzy buty do tańczenia przez całą noc. Na wygodę użytkowania wpływa przede wszystkim współpraca projektanta z technikami, którzy wiedzą, jak tworzyć najbardziej komfortowe buty. Ponadto używa najwyższej jakości skóry, dzięki czemu but idealnie dopasowuje się do stopy. Wszystkie buty Aquazzura wyposażone są również w dodatkową wyściółkę zapamiętującą kształt, co sprawia, że są miękkie i wygodne.

Zobacz też: buty Aquazzura Aquazzura sandały