Aquazzura buty

Filtruj według

Projektant
więcej... mniej
rozmiar
Kolor
Cena
Filtruj

Edgardo Osorio to młody kolumbijski projektant, który markę Aquazzura założył w 2011 roku. Od tego czasu projekty Osorio stały się rozpoznawalne na całym świecie przez kobiety, które interesują się modą, a w szczególności butami znanych projektantów. Edgardo swoją karierę rozpoczął bardzo szybko. Pierwszy staż odbywał już w wieku 14 lat. Pracował też w domach mody Salvatore Ferragamo i Roberto Cavalli, by po latach zbierania doświadczenia stworzyć swoją autorską markę. Nie powinien dziwić fakt, że projektant zdobył światowy sukces (buty noszone są m.in. przez Megan Markle), wystarczy spojrzeć na propozycje tych pięknych butów, by zakochać się w nich od pierwszego wejrzenia! Aquazzura – buty dla każdej kobiety, która chce się poczuć wyjątkowo!                                                                                           

Aquazzura – buty kobiece, seksowne, stylowe

Edgardo Osorio urodził się w Kolumbii, jednak sporą część życia spędził także w innych zakątkach świata, a mianowicie w Miami, Londynie, Florencji czy Wenecji. Ta multikulturowość przekłada się na projekty oferowane przez Aquazzura. Można w nich dostrzec nie tylko bogatą kolorystykę i kwiaty kojarzone z Kolumbią, ale też londyńską elegancję czy świetne wzornictwo przywołujące na myśl włoskie style mody. To wszystko sprawia, że projekty są niezwykle zróżnicowane, przez co trafiają w gusta różnych kobiet.

Aquazzura to marka, która początkowo była znana z wypuszczania na rynek szpilek i to nie byle jakich. Buty na obcasie miały być nie tylko piękne, kobiece, seksowne, ale też niezwykle wygodne. Jak mówi sam projektant: mają to być buty, w których można przetańczyć całą noc. Osorio właśnie z taką myślą stworzył swoją markę, a wszystko za sprawą obserwacji kobiet na weselach, na których bywał. Sprytnie zauważył, że tańczące w pięknych butach kobiety na parkiecie wytrzymywały zaledwie kilkanaście minut, po czym wracały do stolika, narzekając na ból stóp. Decydując się na buty marki Aquazzura, na pewno do takiej sytuacji nie dojdzie!

Buty Aquazzura – dlaczego są tak wygodne?

Jak tłumaczy Osorio, buty marki Aquazzura są niezwykle wygodne dzięki współpracy z technikami, którzy wiedzą, jak stworzyć najbardziej komfortowe buty dla stóp. Jest to efekt wieloletnich badań. Stworzona została specjalna forma do konstruowania butów, w których ciężar jest bardziej równomiernie rozłożony na podbicie, śródstopie i piętę. Projektant używa również najlepszych skór, by buty idealnie się dopasowywały do stopy. Innowatorskim pomysłem jest również zastosowanie dodatkowej wyściółki, pianki z pamięcią kształtu, która sprawia, że buty marki Aquazzura są miękkie i bardzo wygodne w noszeniu.

Buty marki Aquazzura – wybierz idealne modele dla siebie

Po kilkunastu latach od stworzenia marki Aquazzura oferuje już nie tylko buty na szpilce, ale również wygodne botki, klapki czy kozaki. Każdy projekt to inna opowieść, dzięki czemu kobiety mogą za pomocą butów wyrazić siebie – tak właśnie o butach myśli Edgardo Osorio. Jeśli więc szukasz pięknych butów, w których przetańczysz całą noc lub przespacerujesz cały dzień, zdecyduj się na Aquazzura!

Zobacz: szpilki Aquazzura Aquazzura sandały