O nas

B-Luxury to…
…jeden z pierwszych na polskim rynku
sklepów high fashion

B-Luxury

B-Luxury to jeden z pierwszych sklepów na rodzimym rynku, który postanowił zaprosić prawdziwych miłośników mody do świata najbardziej uznanych projektantów. Motywowani swoją pasją oraz kierując się niezastąpioną intuicją i doskonałym modowym wyczuciem, od 2009 r. sprawiamy, że najbardziej luksusowe stylizacje gwiazd stają się dostępne na wyciągnięcie ręki. Obdarzeni zaufaniem naszych klientów, którzy docenili wyselekcjonowaną ze smakiem ofertę ekskluzywnych marek, z małego butiku dziś staliśmy się multibrandowym sklepem on-line.

Z myślą o wyrafinowanych potrzebach ludzi, którzy tak jak my kochają modę, stale uzupełniamy asortyment sklepu o ekskluzywne projekty prosto z wybiegów, na których wybitni kreatorzy mody: Saint Laurent, Isabel Marant, Dolce& Gabbana, Kenzo i inni prezentują swoje prace, wyznaczając trendy każdego sezonu. Te same ubrania trafiają do szaf znakomitych muzyków, gwiazd kina i telewizji, by każdego dnia budzić zachwyt w codziennych stylizacjach i olśniewać na czerwonym dywanie.

…ponadczasowy design i światowej klasy projektanci

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo ekskluzywną odzież damską oraz najbardziej znane marki mody męskiej w kolekcjach opartych na najmodniejszych trendach. Ekskluzywne torebki, buty czy sukienki? B-Luxury to luksusowe zakupy, które niekończącą się kreatywność projektantów przekuwają w unikalne stylizacje dla kobiet i mężczyzn.

Wirtuozeria mistrzów świata mody zawarta jest w projektach luksusowych marek, takich jak Balenciaga, Gucci, Prada, Fendi czy Versace. Tu każde ubranie jest skończonym dziełem sztuki, które od początku do końca odwzorowuje wizję swojego autora. W najdrobniejszych detalach kryje się historia, którą razem z naszymi klientami pragniemy odkrywać, bawiąc się modą i doceniając wartość, jaką ona ze sobą niesie.

A zatem – zapraszamy do zakupów! B-luxury!

B-LUXURY