Moschino

Filtruj według

Kategorie
rozmiar
Kolor
Cena
Filtruj

Awangarda i poczucie humoru w luksusowej oprawie. Oryginalne sukienki, t-shirty, bluzy, kurtki, torebki czy buty Moschino to za każdym razem intrygujące formy wzbogacone żartobliwymi akcentami. Markowe ubrania, buty i torebki Moschino nie są jednak wyłącznie zabawne.  

keyboard_arrow_down

Design w świetnym stylu

Marka Moschino od samego początku tworzy odważne projekty dedykowane miłośnikom wyrazistych stylizacji. Włoski dom mody założył Franco Moschino, który projektując niebanalne sukienki, bluzki czy torebki, zasłużył sobie na miano „chłopca” czy nawet „błazna”, jak zwykło się określać go w świecie mody. Jego pełne nonszalancji, ale przede wszystkim dystansu podejście bardzo dobrze obrazuje projekt koszuli Moschino, która ze względu na zbyt długie rękawy przywodziła na myśl raczej kaftan bezpieczeństwa niż luksusowe ubranie. Jej tył zdobił natomiast wymowny napis w języku angielskim: „For Fashion Victims Only”.

Luksusowe ubrania gwiazd

Jeśli szukasz ubrań, które przykują uwagę, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzy, to dobrze trafiłaś. Humorystyczny design w świetnym stylu to znak rozpoznawczy marki Moschino, słynącej z niebanalnych projektów takich jak perfumy wyglądające jak płyn do mycia szyb czy nowoczesne etui na telefon w kształcie misia. W kolekcjach marki znajdziemy też sukienki, buty czy t-shirty inspirowane postaciami z kreskówek bądź fantastycznie naśladujące cukierkowy styl lalki Barbie. Moschino z powodzeniem można nazwać marką gwiazd. Ekstrawaganckie stroje wielokrotnie trafiały do szaf gwiazd słynących z prowokacji i zamiłowania do skandali, takich jak Lady Gaga czy Madonna.

Miś od Moschino

Brązowy miś to jeden z najpopularniejszych symboli marki Moschino, zaprojektowany przez Jeremiego Scotta. Nawiązanie do czasu beztroski i typowy dla brandu luz i optymizm. Charakterystyczny wzór misia pojawił się na sukienkach, torebkach, t-shirtach Moschino, tworząc ich unikalny i rozpoznawalny design. Miłośniczki maskotek w kolekcjach włoskiego domu mody znajdą także specjalny model torebki Teddy Bear Moschino z odpinanym brązowym pluszakiem. W końcu zarówno mody, jak i życia nie można traktować zbyt serio...

 

Marka Moschino stale poszerza asortyment, pod pieczą brandu znajdują się także linie Love Moschino oraz Moschino Cheap and Chic.